Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 26.09.2022, 18:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...


Митрополит Київський і всієї України Стефан (Негребецький), разом з архієреями та священиками, 14 березня 2016 р. відвідали громаду "Преображення Господнє" с. Босівка, Черкаської обл.

Пасхальне богослужіння в Черкаській єпархії, 2016 р.

На свято Світлого Христового Воскресіння вікарій Митрополії Київської архієпископ Миколай (Блазінський) відвідав Черкаську єпархію та прийняв участь в Пасхальних богослужіннях разом з єпископом Черкаським і Уманським Віталієм (Гунько) та священиками о. Андрієм (Жовнірюком), о. Миколою Полішкевичем настоятелем храму та о. Володимиром (Кісельовим) і дияконами в двох єпархіальних громадах: в с. Босівка та м. Жашкова, в храмах Преображення Господнього де було зачитано Пасхальне послання предстоятеля Апостольської Православної Церкви в Україні, блаженного Митрополита Київського і всієї України Стефана (Негребецького).
Архіпастирі звернулися до народу з проповідями, настановами та побажаннями. Настрій і атмосфера були святкові.
Всі парафіяни та священнослужителі після Великодніх служінь розійшлися, роз’їхалися по своїх домівках з Христовою Пасхальною радістю. Христос Воскрес! І Він посеред нас є і буде.
Свято Трійці на Черкащині, 2016 р.

Голова Лисянської районної державної адміністрації Володимир Миколайович Павличук відвідав релігійну громаду Господнього Преображення Апостольської Православної Церкви в с. Босівка де також по запрошенню Черкаської єпархії був присутній вікарій Київської Митрополії архієпископ Миколай(Блазінський). Після літургії владика Миколай звернувся до народу зі святковим привітанням та проповіддю зі  Слова Божого. Атмосфера  була святкова, дружня в щирій спільноті братерській. Благословенні діточки на пам'ять розказували вірші, біблійні псалми, молилися та співали для слави Божої духовні пісні, одна дівчинка висловила своє бажання перед Богом, щоб скоріше закінчилася війна на сході нашої країни. Було дуже приємно, весело в душі та радісно в серці для всіх благословенних  присутніх. На закінчення настоятель храму священик Миколай (Полішкевич) та диякон Віктор (Шевчук) подякували всім хто приймав участь у цьому святі. Владика Віталій (Гунько) єпископ Черкаський і Уманський звернувся до парафіян та кліриків і гостей з промовою та благословив їх. Голова районної адміністрації  поздоровив всіх зі Святом Трійці та висловив свої найкращі побажання, а вікарій Київської Митрополії звершив молитву прохання та благословення.