Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 26.09.2022, 17:31
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...


Владика Віктор Веряскін - митрополит Київський (2008–2013 рр.). Завідувач кафедри релігієзнавства Сімферопольського економіко-гуманітарного інституту, президент Кримського регіонального відділення Міжнародної Асоціації Релігійної Свободи, віце-президент Кримського регіонального відділення Міжнародного Біблійного Товариства, доктор богослов'я, наставник однієї з найстаріших, в межах країни, громадських організацій - "Духовна Республіка Україна", експерт-консультант Спілки підприємців і роботодавців Криму, куратор відділу освіти, професор духовної академії, митрополит Київський і всієї України АПЦ.

Народився в 1953 році. Митрополит Віктор Веряскін - відомий фахівець у галузі наукового релігієзнавства і конфесійної теології, висококваліфікований викладач з багаторічним стажем роботи, популярний лектор, проповідник. Автор понад двох десятків книг, курсів лекцій, використовуваних, як навчальні посібники, збірників статей, духовних бесід, різножанрових публікацій у періодичних виданнях, друкованих ЗМІ та виступлній по радіо і телебаченні, які виходять у світ і звучать, як в Криму і Україні, так і в СНД і за його межами вже і в міжконтинентальних масштабах.

Має численні ознаки суспільного визнання (серед них такі як подяки та грамоти від Спілки духовних товариств Криму та всеукраїнської "Просвіти", дипломи лауреата фестивалів і конкурсів, зокрема, як диригент церковних хорів та ін), а також ряд церковних нагород за заслуги, в тому числі орден Святого Архистратига Михаїла, св. Володимира, орден Христа-Спасителя та ін.

Бере активну участь у громадсько-політичному житті, неодноразово висувався кандидатом у народні депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Організатор і незмінний ведучий циклу семінарів і конференцій "Діалог культур і культура діалогу" в Криму (2000-2008 рр..), Що є, за відгуками преси, "прикладом єднання і згоди".

Видання лекцій та цитування висловлювань високопреосвященнішого Митрополита Віктора Веряскіна під рубрикою "Кажуть світочі духовності" в друкованих та електронних ЗМІ досягло масових тиражів.

(З довідника "Хто є хто в Криму" з доповненням)