Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 25.04.2017, 18:20
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан митрополит Киевський та всій України

Слово на Пасху 16 квітня 2017

Новини єпархій

Головна » Новини єпархій

23 березня в м. Харків в приміщенні  бібліотеки ім. Короленко відбулась презентація видання відомого харківського поета і фотожурналіста Леоніда Логвіненка  "Харківський майдан".

 


Переглянути повністю
Рубрика: Черкаська єпархія | Дата: Вчора

15 березня парафія "Святителя Іова Борецького митрополіта Київського" АПЦвУ , Апостолівський району, Дніпропетровської області святкувала престольне свято, службу очолював протоієрей Валерій Зуріашвили-Замошников священик місіонерського відділу Київської митрополії АПЦвУ.

Переглянути повністю
Рубрика: Київська єпархія | Дата: 18.03.2017

29 січня літургію у громаді Богоявлення Господнього очолив митрополит Стефан(Негребецький).

Переглянути повністю
Рубрика: Київська єпархія | Дата: 29.01.2017

Блаженійший Стефан, митрополит Київський та всієї України, очолив святкову літургію у громаді Богоявлення Господнього та по завершенні богослужіння привітав громаду із храмовим святом.

Переглянути повністю
Рубрика: Київська єпархія | Дата: 19.01.2017

07 січня на свято Різдва Христового митрополит Стефан здійснив хіротонію диякона Юрія Ємельянова во ієреї.
 
Переглянути повністю
Рубрика: Київська єпархія | Дата: 07.01.2017

Парафия преподобного Симеона Столпника АПЦ  оказала помощь в организации выделения «депутатских» денег городского бюджета на оборудование мебелью логопедической группы детского сада №56 и закупку шкафчиков для детей в детсад №58. 

 
Переглянути повністю
Рубрика: Житомирська епархія | Дата: 12.12.2016

Фільм "Обітель Милосердя. Шлях спасіння". Вони зробили свій вибір...

 
Переглянути повністю
Рубрика: Київська-Броварська єпархія | Дата: 01.11.2016

У квартирі однієї з пенсіонерок міста Житомира по вулиці Щорса (Покровская) 18,  сталася пожежа. На щастя ніхто не постраждав, але вогонь зіпсував квартиру так, що вона стала непридатна для проживання.
Парафія преподобного Симеона Стовпника АПЦвУ (г. Житомир)  надала посильну допомогу погорільцям, організувавши ремонт електропроводки, надала побутову техніку та встановила металопластикові вікна.
«Ми не Церква, яка купається в розкоші але саме та Церква, що пам'ятає і шанує заповіді євангельських блаженств, служить Богові і людям» - прокоментував ситуацію голова (староста) житомирської громади АПЦвУ Андрій Лактіонов.

Переглянути повністю
Рубрика: Житомирська епархія | Дата: 14.10.2016

Завдяки благодійному фонду «Об’єднана фундація вивчення і відродження Полісся» і його директору Волтарніст Юрію Аркадійовичу удалось придбати у безоплатне користування дві земельних ділянки в мальовничому місті під Житомиром для будівництва церкви і скиту (село Буки, 26 км від Житомира).
05 жовтня цього року почалась розробка проектно-кошторисної документації, та її узгодження із державними органами. Сплатити всі не малі витрати з цього у найкращій проектно-архітектурній організації Житомирської області погодився меценат, що побажав залишитися невідомим.
 

Переглянути повністю
Рубрика: Житомирська епархія | Дата: 14.10.2016

25 вересня блаженнійший Стефан, митрополит Київський і всієї України прийняв участь у святкуванні дня машинобудівника на заводі "Більшовик". Було проведено молебень на честь свята, та владика виступив з промовою.

Переглянути повністю
Рубрика: Київська єпархія | Дата: 01.10.2016

Сторінки: 1 2 3 4 »