Вітаю Вас Гість!
Понеділок, 27.01.2020, 20:34
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Новини єпархій

Головна » Новини єпархій

18–23 лютого 2015 р. в Україні відбувалися поминальні заходи за Героями Небесної Сотні. Одночасно у Києві проходили благодійні заходи на підтримку українських військових, які воюють на східному фронті нашої держави. До цих подій активно долучилися прихожани та священики Київської Богоявленської громади Апостольської Православної Церкви ( АПЦ ).

Переглянути повністю
Рубрика: Київська єпархія | Дата: 28.02.2015

14 січня, у свято Василія Великого,  священики  Київської Богоявленської громади  АПЦ  відправили Літургію у наметі-каплиці, що встановлена  на   Майдані 

Переглянути повністю
Рубрика: Київська єпархія | Дата: 15.01.2014

27 жовтня 2013 року в Луцьку за Божественною Літургією єпископ Олег (Ведмеденко) рукоположив у пресвітери священнодиякона Віталія Горецького. Отець Віталій здійснюватиме своє душпастирське служіння у Коломийсько-Івано-Франківській єпархії.
Переглянути повністю

13 червня 2013 року Божого, на свято Вознесіння Господнього, в Кіблярській обителі відбувся чернечий постриг інокині Марії (Тупиці). Постриг здійснив ігумен обителі ієромонах Микола (Ананченко), який є духовним отцем матушки Марії.
Переглянути повністю
Рубрика: Закарпатська єпархія | Дата: 15.06.2013

Днями в Кіблярській обителі завершили будівництво дерев'яної дзвінниці. Тепер щоразу три дзвони звіщають про початок Служби Божої.
Переглянути повністю
Рубрика: Закарпатська єпархія | Дата: 19.01.2013

У Кіблярські обителі на іконі Богородиці "Взыскание погибших" помітили краплі миро. Це сталося в четвер, третього травня. Згодом краплі збільшились і миро потекло вниз по іконі. Отець Микола, ігумен обителі, каже, що передчував диво, бо в середу (другого травня) на літургії відчув сходження Святого Духа.
Переглянути повністю
Рубрика: Закарпатська єпархія | Дата: 13.05.2012

Община Апостольської Православної Церкви в с. Шепарівці, що на Коломийщині (Івано-Франківська обл.), виникла два роки тому, після рукоположення у пресвітери єпископом Закарпатським Володимиром Ігоря Горецького.
Переглянути повністю
Рубрика: Закарпатська єпархія | Дата: 15.01.2012

На Закарпатті в селі Кібляри, в 30 км від міста Ужгорода розташована Кіблярська обитель в честь ікони Божої Матері «Взыскание погибших». З недавнього часу обитель є місцем паломництва й зцілення людей всіх національностей, вірувань і конфесій.
Переглянути повністю
Рубрика: Закарпатська єпархія | Дата: 20.11.2011

У неділю, 31 липня 2011 року, у Кіблярській обителі був здійснений постриг в інокині послушниці Аліни Тупиці. Обряд здійснив ігумен обителі ієромонах о. Микола. Послушниці Аліні з с. Великі Ком'яти Виноградівського району було дано нове ім'я - Марія, в честь Матері Ісуса Христа.
Переглянути повністю
Рубрика: Закарпатська єпархія | Дата: 31.07.2011

Сторінки: « 1 2 3 4