Вітаю Вас Гість!
Середа, 20.06.2018, 09:20
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

Роль Московської церкви в Україні

1

Головна » Архів матеріалів
У Відділенні релігієзнавства Інституту філософії НАН України відбувся черговий інформаційний семінар, запрошеними гостями на якому були представники Апостольської Православної Церкви в Україні - предстоятель АПЦвУ митрополит Стефан (Негребецький), єпископ Сергій (Вутянов) та о. Олександр Титов.  Відеозапис можна подивитися якщо перейти за цим посиланням.

Читати повністю→

Опубліковано: 24.02.2018 | Рубрика: Новини

18 січня о 12:00 в Укрінформ пройшла прес-конференція: Релігія як фактор єднання світу. Всесвітній день релігій та річниця створення Всеукраїнської Ради релігійних Организацій.
Після прес-конференції відбулося засідання ВРРО на якому председателем ВРРО на 2018 рік одноголосно обрано муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" шейха Саіда Ісмагілова.

Читати повністю→

Опубліковано: 18.01.2018 | Рубрика: Новини

На сайті Всеукраїнської Ради Релігійних Об'еданнь розміщено матеріал про собор АПЦвУ 
Читати повністю→

Опубліковано: 17.01.2018 | Рубрика: Статті, публікації

9 січня 2018 року, у Київській Богоявленській парафії, відбувся помісний Собор Апостольської Православної Церкви в Україні.  З часом будуть оприлюднені деякі матеріали, зокрема прес-реліз та резюме виступів доповідачів.


Читати повністю→

Опубліковано: 10.01.2018 | Рубрика: Новини

Підпорядкування Київської Митрополії Московському Патріархату — канонічний аспект проблеми

Диякон Сергій Башинський, аспірант Київської Православної Богословської Академії, студент заочного відділення історичного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка.

Увага до питання зміни юрисдикції Київської митрополії 1686 р. посилилася протягом останнього півтора десятка років, що пов’язано з актуалізацією з кінця 1980-х років питання про здобуття Православною Церквою в Україні статусу автокефальної

Читати повністю→

Опубліковано: 08.01.2018 | Рубрика: Статті, публікації

Різдвяне послання «Urbi et orbi» Святішого Отця Франциска.
Український переклад (неофіційний) взято з сайту Католицький оглядач. Папа Франциск, згадуючи Україну, зокрема сказав "молімося, аби Господь якомога швидше дарував мир цій дорогій країні".

Читати повністю→

Опубліковано: 26.12.2017 | Рубрика: Новини

Майже 10-вікова історія боротьби за Українську церкву між Константинополем та Москвою отримала чергове загострення з подачі Святішого Патріарха Філарета. Тепер, якщо Москва задовольнить прохання Собору від 1991 року, буде ще більше неузгоджень між різними православними церквами України. Таким чином Філарет грає на користь Москві, якщо ж згадати що не буває колишніх кдбістів, то все це виглядає як заздалегідь спланована операція ФСБ.

Читати повністю→

Опубліковано: 25.12.2017 | Рубрика: Статті, публікації

На сайті "Релігія в Україні" з'явилась стаття присвячена викриттю такого лжеархієпископа Херувима(Дегтяря). У цій статті наголошується на вірогідній фальсифікації пророцтв Лаврентія Чернігівського що до прив’язки трьох братніх народів та їх церков до Москви.

Читати повністю→

Опубліковано: 17.12.2017 | Рубрика: Статті, публікації

На 9 січня 2018 року блаженніший Стефан, митрополит Київський та всієї України, скликає Собор Апостольської Православної Церкви в Україні.


Читати повністю→

Опубліковано: 16.12.2017 | Рубрика: Новини

На свято Успіння Пресвятої Богородиці митрополит Стефан очолив літургію у Богоявленській громаді АПЦвУ.

Читати повністю→

Опубліковано: 28.08.2017 | Рубрика: Новини

1 2 3 ... 10 11 »