Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 15:35
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
19 жовтня зірвано засідання комитету Верховної Ради
19 жовтня мали відбутися слухання та обговорення проекту закону № 4844 у Комітеті Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства. Але з неявки членів комітету вони не відбулися.
Таким чином представники деяких партій продемонстрували ставлення до наведення порядку у обліку та контролю за формуванням цін на енергоносії.  Дуже легко з трибуни Ради кричати про завищені ціни, але наслідки з цього волання - людям пшик, собі реклама. А ось коли треба готувати та вносити до зали потрібний всім закон, впровадження якого покладе край тайні цін, та надприбуткам олігархів, тоді популістів скрутило.  Тим часом корупція в українському енергетичному секторі розквітає, мільярди доларів уходять в партійні резерви і на різні політичні ціли.
Предстоятель АПЦвУ, митрополит Київський та всієї України, архієпископ Київський і Богуславський Стефан (Негребецький), заступник голови Соціально - Християнської партії прийняв участь у роботі комітету, але з саботажу деяких депутатів обговорення не відбулися.
Суть, та мету закону викладено на сайті громадської організації  “Інноваційний Фонд Народна Ініціатива”.
На 2 жовтня планується знову розглянути проект закону на комітеті. Так як склалося враження, що відбувається свідоме саботування, то прийняті деякі запобіжні засоби. Для того щоб переконати депутатів виконувати свої обов’язки і обіцянки з передвиборчих програм, плануємо наступне.
По-перше всім депутатам членам комісії будуть надіслані листи зі зверненням забезпечити кворум на комітеті.
По-друге 2 листопада на 14:00 проводимо мітинг на підтримку закону 4844 під комітетом.
Зрозумійте, без цього закону неможливо навести лад з цінами на енергоносії. Необхідна передумова справедливих і оправданих тарифів. Це є життєве питання не тільки для громадян, але й для підприємств.
Підтримайте! Збираємося о 13:30 в фойє виходу з метро «Хрещатик», що біля каплички Небесної Сотні, та на майданчику біля виходу. Мітинг буде за адресою: м. Київ вул. Інститутська буд.8.
"История массовой коррупции в украинском энергетическом секторе очень хорошо известна: миллиарды долларов ежегодно уходят в партийные экстренные резервы и на различные политические цели. До тех пор, пока эта проблема в энергетическом секторе не будет решена, страна так и останется уязвимой перед лицом угроз извне. Об этом пишет Financial Times". http://www.ipnews.in.ua/news/world/115265-financial-times-ukraina-po-prezhnemu-ne-v-silakh-poborot-massovuyu-povsemestnuyu-korruptsiyu
Кому належать всі Обленерго?
Опубліковано: 19.10.2016 | Рубрика: Новини | Переглядів: 482
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: