Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 14:44
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

Посилання



Слово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
3 лютого помер владика Сергій (Саркісов)
С П І В Ч У Т Т Я
Апостольської Православної Церкви
у зв'язку з кончиною митрополита Володимирського і Оріхово-Зуєвського 
С е р г і я

Митрополиту Московському і всієї Русі Рафаїлу, Предстоятелю Істинно-Православної Церкви

Від імені всієї Апостольської Православної Церкви висловлюємо свої сердечні співчуття у зв'язку з кончиною Митрополита Володимирського і Оріхово-Зуєвського Сергія.

Владика Сергій був істинним праведником і чоловіком Божим, молитовником, духовним наставником і служителем Христовим. Строгий і вимогливий до себе, він був постійним джерелом пастирської любові для всіх своїх прихожан, так само як і для духовенства. Серця багатьох людей тягнулися до владики, який не відмовляв їм у своїй увазі, пораді і молитві.

Для нас велика честь, що владика Сергій був другом Апостольської Православної Церкви і спільно з нами розділяв багато роботи і турбот. Свідчимо, що віра, дух любові, прозорливість і духовний подвиг владики були такі, що ми ніби на власні очі бачили одного із стародавніх святителів. Владика Сергій був одним з найдостойніших єпископів нашого часу.

Зараз всі ми позбулися дорогого владики Сергія, зате набули нового заступника і старанного молитовника за нас перед престолом Божим на Небесах.

Поділяючи скорботу Істинно-Православної Церкви, підносимо свої молитви до Господа нашого Ісуса Христа, хай упокоїть Він зі святими Своїми душу владики Сергія, а всім нам дасть благодать зберегти в своїх серцях вічну пам'ять про нього.

З любов'ю у Господі,

+ Віталій, Митрополит Московський, Архиєпископ Всеросійський, Голова Священного Синоду Апостольської Православної Церкви

Протопресвітер Гліб Якунін, секретар Священного Синоду Апостольської Православної Церкви

Протоієрей Юрій Рижов, голова Інформаційно-аналітичного департаменту Священного Синоду Апостольської Православної Церкви




Джерела: rapc.ru, krotov.info
Опубліковано: 13.02.2012 | Рубрика: Новини | Переглядів: 1123
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: