Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 14:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
Рейдерська атака на сайт
Сайт Апостольської Православної Церкви в Україні був захоплений рейдерами, та перебував у їхньому користуванні приблизно 30 днів. За цей час були знищені майже всі матеріали, крім застарілих. Також були розміщені матеріали зовсім іншої церковної структури, яка до Апостольської Православної Церкви аж ніяк не належить. Зараз поновлюємо роботу сайту, але не зможемо повернути всі матеріали. Вони знищені. Приносимо вибачення авторам.
Вважаємо, що свідоме та зловмисне пошкодження ваших матеріалів свідчить про їх  не аби яку цінність, бо як і в наших під’їздах люмпени не здатні до творчості крадуть або ламають та плюндрують нове обладнання, пишуть непристойності на відремонтованих  стінах, та паскудять у чистих ліфтах, так і на нашому сайті подібні істоти погралися у їм звичні ігри.
Показовим є знищення всіх(крім одного з участю о. Гліба та Льва Регельсона) матеріалів стосовно ролі нашої церкви у Революції Гідності на Майдані. Цим вчинком рейдери викрили себе, продемонстрували свою ментальну несумісність з прагненнями та надіями українського народу. Тепер зрозуміло хто їх господарі, до якої структури вони належать, на кого працюють, та за що вболівають.
Опубліковано: 01.03.2016 | Рубрика: Новини | Переглядів: 456
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: