Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 14:40
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ МИТРОПОЛИТА ВІТАЛІЯ, ПРЕДСТОЯТЕЛЯ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ
МИТРОПОЛИТА ВІТАЛІЯ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЯ
АПОСТОЛЬСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!

Усіх вас, вірних чад Апостольської Православної Церкви, вітаю із радісним святом Різдва Господа нашого Ісуса Христа. Це свято займає в церковному календарі особливе місце, осяваючи наші серця світлом народженого Богонемовляти і любов'ю Його Пречистої Матері.

З приходом у світ Спасителя виповнилося старозавітне пророцтво: «Ось діва в утробі зачне і Сина породить, і дадуть ім'я Йому: Еммануїл». Втілення Сина Божого від Діви Марії - це початок нашої ери, епохи Нового Завіту, часу спасіння. Пресвята Богородиця, котра з довірою прийняла Божу волю, є зразком для нашої Церкви, для кожного з нас. Смиренне «Це раба Господня» - істинний початок Різдва і Воскресіння Христового, перемоги віри і любові над гріхом і смертю.

Як часто ми в повсякденній суєті забуваємо про Бога, або ж соромимося своїх гріхів! І Мати Божа є нашою надією, бо ми знаємо, що Вона через таємницю Боговтілення причетна до спасительної справи Свого Сина і здатна привести нас до Нього, якими б ми не були грішниками.

У нашій Церкві Пресвята Богородиця особливо шанується в громаді Санкт-Петербурга, де Вона привела до православної віри багатьох людей, а також в кіблярській громаді, де зберігається Її чудотворний образ. Ми віримо, що таке шанування Матері Божої вже принесло і приносить свої духовні плоди і відкриває нам нові шляхи в пізнанні Її Сина.

І нехай на протязі всього наступаючого 2013 року благодать Народженого від Діви Господа нашого Ісуса Христа перебуває з усіма вами.

+ Митрополит Віталій,
Предстоятель Апостольської Православної Церкви.
Москва, Різдво Христове
Опубліковано: 08.01.2013 | Рубрика: Новини | Переглядів: 610
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: