Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 01:02
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
Різдво Ісуса Христа - 2011
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ
ПРЕДСТОЯТЕЛЯ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
ВІТАЛІЯ, МИТРОПОЛИТА МОСКОВСЬКОГО,
АРХІЄПИСКОПА ВСЕРОСІЙСЬКОГО

Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!

Всіх вас, вірних чад Апостольської Православної Церкви, поспішаю привітати з великим святом Народження у світ Господа нашого Ісуса Христа.

Минулий рік був насичений різними подіями. У нашій Церкві відкрилося кілька парафій в Росії і за кордоном, але були і втрати. Так, Апостольську Православну Церкву залишив єпископ Єрмоген (Волин-Данилов), при цьому незаконно рукоположив у єпископський сан ієромонаха Алексія (Кіріархіса). Визнаючи за ними благодать єпископського служіння і право на вільний вибір, Священний Синод Апостольської Православної Церкви прийняв рішення відтепер вважати їх не приналежними до нашої Церкви, про що всіх вас нині сповіщаю.

Але всі ці події втрачають свою значимість перед головною Подією історії - пришестям в світ Господа і Спасителя нашого Ісуса Христа. Різдво Христове змінило долю світу і продовжує її міняти, бо Господь наш і сьогодні дорожить безсмертною душею кожної людини. Історія нашого спасіння ще не закінчена, вона триває, і кожен з нас може вписати в неї свою сторінку. На все, що Господь створив для нас, ми повинні відповісти всім своїм життям. Нехай кожен з нас принесе, за словами Святителя Іоанна Златоуста, набагато коштовніші дари, ніж волхви. «Вони принесли золото - ти принеси цнотливість і доброчесність; вони принесли ливан - ти принеси чисті молитви, ці духовні пахощі, вони принесли смирну - ти принеси покору, серце принижене і милостиню ...» (Слово 6-е).

Тому, улюблені, будемо прагнути виконати волю Божу, а Різдво Христове стане для нас найважливішою, особисто пережитою подією, святою і радісною.

Благодать Народженого нині від Діви Господа нашого Ісуса Христа нехай перебуває з усіма вами.

+ Віталій,
митрополит Московський, архієпископ Всеросійський,
Предстоятель Апостольської Православної Церкви.
Москва, Різдво Христове, 2011 р.
Опубліковано: 06.01.2012 | Рубрика: Новини | Переглядів: 587
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: