Вітаю Вас Гість!
Вівторок, 29.11.2022, 00:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Житомирська епархія » Новини

Головна » Новини єпархій » Житомирська епархія

Парафия преподобного Симеона Столпника АПЦ  оказала помощь в организации выделения «депутатских» денег городского бюджета на оборудование мебелью логопедической группы детского сада №56 и закупку шкафчиков для детей в детсад №58. 

 
Переглянути повністю
Рубрика: Житомирська епархія | Дата: 12.12.2016

У квартирі однієї з пенсіонерок міста Житомира по вулиці Щорса (Покровская) 18,  сталася пожежа. На щастя ніхто не постраждав, але вогонь зіпсував квартиру так, що вона стала непридатна для проживання.
Парафія преподобного Симеона Стовпника АПЦвУ (г. Житомир)  надала посильну допомогу погорільцям, організувавши ремонт електропроводки, надала побутову техніку та встановила металопластикові вікна.
«Ми не Церква, яка купається в розкоші але саме та Церква, що пам'ятає і шанує заповіді євангельських блаженств, служить Богові і людям» - прокоментував ситуацію голова (староста) житомирської громади АПЦвУ Андрій Лактіонов.

Переглянути повністю
Рубрика: Житомирська епархія | Дата: 14.10.2016

Завдяки благодійному фонду «Об’єднана фундація вивчення і відродження Полісся» і його директору Волтарніст Юрію Аркадійовичу удалось придбати у безоплатне користування дві земельних ділянки в мальовничому місті під Житомиром для будівництва церкви і скиту (село Буки, 26 км від Житомира).
05 жовтня цього року почалась розробка проектно-кошторисної документації, та її узгодження із державними органами. Сплатити всі не малі витрати з цього у найкращій проектно-архітектурній організації Житомирської області погодився меценат, що побажав залишитися невідомим.
 

Переглянути повністю
Рубрика: Житомирська епархія | Дата: 14.10.2016

В понедельник, 4-го апреля, на собрании инициативной группы житомирян было принято решение о создании в Житомире парафии преподобного Симеона  Столпника Апостольской Православной Церкви в Украине.

Преосвященный Владыка Стефан, митрополит Киевский и всея Украины, благословляя образование новой епархии, прокомментировал: «Приятно и, более того, так и должно быть, чтобы Церковь строилась и восстанавливалась снизу вверх, по инициативе самих верующих, а не по распоряжению правящей верхушки. Ведь задача духовной миссии в нынешних людях воспитать самостоятельность и независимость мышления, способность к самоорганизации, а не рабское и потребительское подчинение».


Переглянути повністю
Рубрика: Житомирська епархія | Дата: 14.04.2016