Вітаю Вас Гість!
Неділя, 17.02.2019, 22:46
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 2 ...

Слово Митрополита

Головна » Слово Митрополита

Сьогодні говоритимемо про церкву, як про політичний фактор, як про об’єднання людей за принципом віросповідання (не, як шлях до спасіння та духовного вдосконалення, спілкування з Творцем,  не, як основи організації духовного життя людини, нації, людства). Церкву Христову та її глибинну сутність, проблематику, життя – кращі теологи досліджували протягом століть. Але про це говоритимемо пізніше. Сьогодні ж торкнемося лише церкви, як політичного фактора, яка завжди була інструментом імперій для духовного поневолення народів. Бо чия влада духовна – того, в решті решт, буде і влада політична та економічна.


Переглянути повністю→

Храми, каплиці, і ікони,
І ставники, і мірри дим,
І перед образом твоїм
Неутомленнії поклони
За кражу, за войну, за кров, —
Щоб братню кров пролити просять,
І потім в дар тобі приносять
З пожару вкрадений покров!!.
«Кавказ» Т.Г. Шевченко

Ці слова великого Кобзаря щоразу приходять на ум, коли бачиш всю діяльність Московського патріархату. Тому ми мали достатньо підстав, коли у 2014 році вимагали змінити його назву в Україні, знявши з реєстрації. Тому що назва «Українська церква» дезорієнтувала віруючих і давала можливість цій омелі на дереві український духовності шкодити самому дереву, виснажуючи його соки.  Що ж стосується взаємин Руси і Московщини, то треба починати з тисячолітньої історії, коли Андрій Суздальський нищив Київ, і закінчуючи сьогоднішнім днем. Треба взяти до уваги що ми маємо сьогодні колосальну проблему в існуванні в Україні «п’ятої колони». Це дуже добре, що пройшов Собор, що екзархи Вселенського патріарха були на цьому Соборі. Що нарешті названо речі своїми іменами з деяким запізненням. Але за все доводиться платити і ми платимо за те сьогодні, що в 1992 році ми не помітили як по суті знищили автокефальну православну церкву, яку тоді очолював патріарх Мстислав. Якщо у 1990-х роках догоджали партноменклатурі і так формували церкву, то вона не стала українською по духу і сьогодні нам треба думати про те, щоб церква була українською не лише за реєстрацією, а щоб вона була українською по духу і православною за традицією. Отже, хата має бути своя, яку треба толокою будувати, і державність - своя і духовність - своя і її берегти має своя Церква.


Переглянути повністю→

Митрополит Стефан відреагував на намагання обмежити антиукраїнську діяльність московської церкви в Україні. Він підтримав заборону політичної діяльності структури, керованої з центру держави що веде війну проти України та намагається знищити все українське вже на протязі чотирьох століть.

Переглянути повністю→

Слово блаженнейшого Стефана(Негребецького) митрополита Київського і всієї України АПЦвУ на Пасху 16 квітня 2017
Переглянути повністю→

Різдвяне послання предстоятеля Апостольської Православної Церкви в Україні, митрополита Київського і всієї України Стефана(Негребецького) до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних, хто дотримується Апостольської традиції в православ’ї.

Переглянути повністю→

Антихристиянські хресні ходи Московського патріархату як зразок імперської політики.
 
Переглянути повністю→

Фрагмент проповіді митрополита Стефана(Негребецького) на свято первоапостолів Петра і Павла.
Переглянути повністю→

Великоднє послання предстоятеля Апостольської Православної Церкви в Україні, митрополита Київського і всієї України Стефана(Негребецького)
Переглянути повністю→

Сторінки: 1 2 3 4 »