Вітаю Вас Гість!
Субота, 19.09.2020, 12:02
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
Місіонерська поїздка в зону АТО
Вікарій Київської Митрополії архієпископ Миколай (Блазінський) та єпископ Черкаський і Уманський Віталій (Гунько) здійснили душпастирську духовну місію направлену на закріплення релігійно-військових відносин між військовослужбовцями Збройних Сил України в зоні АТО.
З дозволу командування батальйону на ранішньому та вечірньому шикуванні проводилися щоденні загальні молитви, звернення до особового складу зі Словом Божим, духовними настановами та побажаннями. Також керівництвом частини була виділена військова палатка для проведення душпастирської опіки над військовослужбовцями, де проводилися молитви, сповіді та духовні бесіди. Перед захисниками Вітчизни було зачитано послання митрополита Стефана.
Командування та особовий склад батальйону були щиро задоволені проведеною духовною працею, висловили та вручили офіційні Подяки.
 
ПОСЛАННЯ
предстоятеля Апостольської Православної Церкви в Україні,  митрополита Київського і всієї України Стефана (Негребецького), до захисників Вітчизни, до всіх хто на передньому краю небезпеки, переживаючи труднощі, біль, терпіння, ризикуючи життям захищає народ України від агресора.

 
Браття і сестри улюблені у Христі!
Господь сказав візьми свій хрест і іди за мною, ваш хрест – ваша служба. Український народ дякує вам, любить вас, а Церква Христова разом з народом молиться за вас.
Коли вам буває особливо важко згадайте через які страждання довелось пройти Господу нашому Ісусу Христу за для нашого спасіння в ім’я пошанування вартості і гідності людини ще раз дякуємо вам за мужність, самовідданість, готовність до самопожертви за для добра України, вітаємо з Святом Світлого Воскресіння Христового! Христос воскрес, воістину воскрес! І нехай благодать воскреслого Господа Ісуса Христа перебуває з усіма вами і щоб Бог благословляв вас в усякий час і на всякому місці. Бажаю Вам Божого благословення, повертайтесь живі і здорові додому. Бережи вас Господь.

 
Митрополит Стефан
29 квітня 2016 р., м. Київ.Опубліковано: 10.05.2016 | Рубрика: Новини | Переглядів: 529
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: