Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 15:50
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
Послання Синоду АПЦ у зв'язку з хіротонією Олега Ведмеденка
ПОСЛАННЯ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ
АПОСТОЛЬСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
У ЗВ'ЯЗКУ З ЄПИСКОПСЬКОЮ ХІРОТОНІЄЮ
ПРОТОІЄРЕЯ ОЛЕГА ВЕДМЕДЕНКО

Цей день створив Господь: зрадіємо й возвеселимся в нім! (Пс. 117:24)

Возлюблені в Христі архіпастирі, пастирі, брати й сестри!

Сьогодні в нашій Церкві відбулася хіротонія в Єпископи отця Олега Ведмеденка - яскравого проповідника, керівника богословської школи й творця церковних громад, які й виразили бажання мати його своїм єпископом. Ми вітаємо нового побратима й сподіваємося, що його хіротонія знаменує собою новий етап становлення Апостольської Православної Церкви (АПЦ).

Внутрішня воля, відкритість до спілкування із братами в Христі й реформаторський настрій АПЦ починають усе більше залучати тих віруючих, котрим стає задушливо в бюрократизованих структурах Московської Патріархії і її "осколків", що успадкували її стиль життя й спосіб керування. Наша Церква готова прийняти у свій склад тих, хто нині перебуває "біля церковних стін" і не може ввійти в існуючі структури через такі недоліки, що б'ють в очі як обрядовір’я, магізм, відсутність соборності, нездатність гідно відповідати на соціальні, політичні й культурні виклики сучасного суспільства.

Сьогоднішня хіротонія показує, що завдяки духовній волі, традиційно властивій українському віруючому народу й реальній незалежності Церкви від держави, духовне життя в Україні набагато інтенсивніше й змістовніше, ніж у Росії. Значне число незалежних церковних об'єднань в Україні саме по собі не є злом або спокусою, навпаки - "різнодумства" (1 Кор.11:19) підвищують рівень релігійної активності й відповідальності віруючих.

Ми уповаємо, що Апостольська Православна Церква буде зростати в дусі й силі, займаючи гідне місце серед самокерованих православних Церков, число яких неминуче буде зростати, не руйнуючи при цьому єдності Церкви у вірі й таїнствах. 

Бажаємо новопоставленому єпископу Олегу благословень від Господа нашого Ісуса Христа на всі його плідні праці на благо святої Церкви.

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ АПОСТОЛЬСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
МИТРОПОЛИТ МОСКОВСЬКИЙ, АРХІЄПИСКОП ВСЕРОСІЙСЬКИЙ 
ВІТАЛІЙ

СЕКРЕТАР СИНОДУ АПЦ
СВЯЩЕНИК ГЛІБ ЯКУНІН

Москва, 15 липня 2012 р.

Опубліковано: 29.07.2012 | Рубрика: Новини | Переглядів: 938
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: