Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 15:38
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
Різдвяне послання Стефана(Негребецького), митрополита Київського і всієї України

Різдвяне послання
предстоятеля Апостольської Православної Церкви в Україні,
архієпископа Стефана(Негребецького), митрополита всієї України
до архіпастирів, пастирів, чернецтва и всіх вірних, хто дотримується Апостольської традиції в православіі.

Браття і сестри улюблені в Христі!
Вітаю усіх з світлим святом Різдва Христового!

Ще раз Земля обійшла по орбіті навколо Сонця, у великих і малих клопотах минув рік, і знову з радістю і надією святкуємо Рождество Господа нашого Ісуса Христа бо «Він для нас людей і ради нашого спасіння зійшов з небес і воплотився від Духа Святого і Марії Діви, і став Чоловіком». Ця подія змінила увесь світ і стосуєтья всіх нас і кожного з нас. Бо Господь прийшов для всіх і для кожного; прийшовши для всіх, Він звільнив нас від прокляття закону: «Христос нас викупив від прокляття закону», - стверджує Апостол Павло (Гал. 3:13). І щоб здійснити це, Він, будучи Людиною по плоті страждав і був розп’ятий за нас при Понтії Пилаті.

Принісши Себе в жертву за гріхи світу, Господь здійснив ще й пророче служіння: «Я на те уродився і прийшов у світ на те, щоб свідчити істину» (Ів. 18:37). В Своїй науці Він дав нам світло Віри, Надії, Любові і ключі від Божественної Мудрості, яка не тотожна людському мудруванню.» Справжнє то було світло – те, що просвітлює людину. Воно прийшло у цей світ» (Ів. 1:9).

Прагнучи мудрості Христової, ми молимось: «Серце чисте сотвори в мені, Боже і Духа праведного віднови в нутрі моєму» (Пс. 50). Бо «Кожен спокушається, захоплюючись і зваблюючись своєю похіттю; похіть же, зачавши, породжує гріх, а вчинений гріх породжує смерть» (Як. 1:14-15). Отже ми здатні спокушатись і перекладати свої гріхи на інших, шукаючи вини інших у своїх проблемах. Світ занурений у політичні конфлікти, які позначаються на людських стосунках, виявляючи агресивний потенціал одержимих жадобою влади, наживи, зневаги до ближнього. Так було і так є: «Кайданами міняються, правдою торгують. І Господа зневажають ...», - писав Шевченко. Чинячи несправедливість ближньому, - зневажаєм Господа. «Коли хтось каже: «Я люблю Бога», а ненавидить брата свого, той неправдомовець» (Ів.1, 4:20). Отже любов до Бога засвідчується не кількістю і пишністю храмів, побудованих за частину вкрадених у народу грошей, і не демонстративними пожертвами з краденого у того ж таки народу! Чи не для нас розповів Господь притчу про митаря і фарисея?! Чи не повинна бути одна мораль і одна Правда для всіх? Чи їздив Господь і апостоли у золочених колісницях? «Син Чоловічий прийшов не для того, щоб Йому служили, але – послужити й дати життя Своє на викуп за багатьох» (Мт. 20:28). Отже якщо хочете бути з Богом, - «Носіть тягарі один одного й так виконаєте закон Христа» (Гал.6:2). Будьмо досконалі, бо досконалий Господь наш Ісус Христос. 2016 рік в Україні проголошений роком Івана Франка; так от, Іван Франко зауважує в оповіданні «Хома з серцем та Хома без серця» (Львів, 1906 р.): «Ми всі, бідні й багаті, всі ми пригнетені й визискувані. Але наші визискувачі й тирани сидять у нас самих. Се наша апатія, наша дурнота і наша трусливість. Ніякий соціяльний переворот не увільнить нас від них. А доки вони панують, доти й ніяка переміна на ліпше неможлива … безмірно лекше гонятися за фантомами зверхніх тиранів та визискувачів, ніж узяти себе самого в руки і увільнити себе від внутрішніх ворогів. А все ж таки, повторяю тобі, доки не доконаємо сього внутрішнього увільнення, доти всі теорії соціяльного перевороту, доти всі соціяльні реформи безплодні».

І не боріться з темрявою, - ви її не подолаєте. Темрява зневіри зникне якщо запалите світло віри Христової. І не боріться зі злом, - просто робіть добро … «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить ...» (Об’яв. 3:20), - звертається до нас народжений у Вифлеємі Господь. Хочемо спастись, бути з Господом – мусимо почути Його голос. Для того Христос народився і тому славимо Його! Ангели співають: «Слава в вишніх Богу, на Землі мир, між людьми добра воля», - співаємо і ми з ними з переконанням що віра наша спасе нас!

Христос народився, - Славімо Його!

Опубліковано: 08.01.2016 | Рубрика: Новини | Переглядів: 779
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: