Вітаю Вас Гість!
Четвер, 23.09.2021, 10:25
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
Великодне послання Константина, Архієпископа Львівського і Галицького
ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ
Всесвітліші та всечесніші отці! Преподобні ченці та черниці!
Дорогі у Христі брати і сестри!
Христос воскрес!
В ці благодатні дні, коли Церква святкує найвеличніший празник - Воскресіння Христове – перемогу Господа Нашого Ісуса Христа над смертю у людській природі. Хочу донести добру новину у кожну вашу оселю, до всіх родин нашої єпархії та поза її межами, побажати, щоб чисті почуття торжества і перемоги наповнили кожну християнську душу, можливо сьогодні скорботну і утиснену, але таку, що потребує милості і допомоги Божої, адже "Христос Воскрес – радість вічна". Воскресіння Христове дарує нам віру, сильнішу за земні страждання. Воно дає нам силу перемагати їх, бо радість Воскресіння Христового для всіх християн є джерелом світла, миру, любові, мужності й сили.
Сьогодні маємо нагоду подумати над своїм життям з Богом і, тим, скільки Своїх дарів роздає Господь протягом нашого життя! І все це — предмет і привід для радості. Своїм воскресінням Христос дає нам силу для боротьби з гріхом. З Христом радіймо у мудрості і чистоті життя. Радіймо, коли ми прощаємо наших кривдників; щиро молимось та маємо нагоду часто відвідувати Божий храм. Відчуття духовної радості від Воскресіння додає нам сили у земній мандрівці, служить незмінним джерелом надії на вічне і щасливе життя з Христом. Ми непереможні, доки живемо з Христом і в Христі, доки керуємося Святим Євангелієм і заповідями Божими, доки маємо Церкву, як найвищу помічницю у справі нашого спасіння. Саме тому це пасхальне переживання непереможної радості повинно стати для всіх нас джерелом сили у виході з будь-яких життєвих криз, зброєю в боротьбі за правду і справедливість. Живімо з відчуттям постійної присутності Того, Хто об'являє Себе через святе Євангеліє, Хто чекає від нас віри, любові та милосердя. Ми покликані бути для світу свідками Христа: нести впевненість у вірі туди, де вона згасає, світитися надією серед безнадійних, бути непереможною любов’ю там, де панує ненависть і страх.
Пасха Христова — це дар божественної любові, який ми повинні нести у світ і свідчити про істину Воскресіння. Це священна місія кожного християнина, всієї Церкви Христової, особливо це стосується тих, хто згідно зі своїм покликанням, отримав від Христа завдання іти і навчати всі народи, хрестячи усіх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа.
Ми усі, дорогі у Христі, котрі хрещені Його ім’ям, є співпрацівниками Божими на Його ниві, і від нашої життєвої позиції залежить стан духовного клімату в нашому серці, в наших родинах, в суспільстві і державі. Тож відважно проповідуймо своїм життям Воскреслого Христа, несімо свої особисті хрести без страху і розчарування, пам'ятаючи слова Христа Спасителя: "Ось я з вами по всі дні вашого життя". Він з нами в радості і скорботі, в здоров'ї і хворобі, в успіхах і невдачах. Він іде з нами життєвим шляхом, а особливо в сьогоднішній час, час пандемії та безсилля людства побороти її. Нехай же промені безмежної великодньої радості щедро осявають ваші душі, наповнюють миром та любов’ю. Хай прослава Воскреслого життя лунає не тільки у нашому великодньому привіті, але стане змістом наших земних реалій. Тільки з вірою у Воскреслого Христа, ми зможемо перемогти пандемію і вільно, без масок та страху прославляти Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа. Зробімо так, щоб через нас ця Пасхальна радість огорнула й усіх тих, хто не може бути нині у храмі: хворих, ув’язнених, подорожуючих, тих, хто далеко від рідного дому. Радіймо і веселімося, відкиньмо страх і сміливо рушаймо за ангельським наказом, як апостоли і праведні жінки-мироносиці, звіщаючи світові величну новину, що Христос воскрес! Благодать Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа і любов Бога і Отця і причастя Святого Духа нехай буде з усіма вами. Амінь.
Воістину воскрес!
Константин, Архієпископ Львівський і Галицький
Львів Паска Господня 2021 рік.
Опубліковано: 30.04.2021 | Рубрика: Новини | Переглядів: 105
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: