Вітаю Вас Гість!
Четвер, 01.10.2020, 00:28
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Рубрики

Владика Олег (Ведмеденко)
Єпископ Волинський і Галицький


Лев Регельсон
Историк Церкви, православный богослов


Протоієрей Олександр Титов
Священик Київської громади Богоявлення Господнього


Отець Віталій Ананченко
Протоієрей Кіблярської обителі


Владика Сергій (Вутянов)
Єпископ Бориспільський


Владика Константин (Миськів)
Архієпископ Львівський і Галицький.


Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Блоги

Головна » Блоги » Владика Константин (Миськів)  
Різдвяне послання Високопреосвященнійшого Константина Архієпископа Львівського й Галицького

Різдвяне послання Високопреосвященнійшого Константина

Архієпископа Львівського й Галицького

Христос рождається!

Дорогі в Христі брати і сестри, всі ми з радістю чекаємо народження дитини Ісуса - Сина Божого і чекаємо з трепетом та піднесенням, бо народжується Син Божий – Спаситель Світу. А чи готові ми зустріти народжене Дитя – Ісуса? Напевно так скажемо ми всі християни, бо ми з нетерпінням чекаємо це свято, а головне діти, які готують вертепи й колядки – прославляючи народження Христа. Ми, дорослі приймаємо народження Ісуса з трепетом та покаянням перед собою, рідними, знайомими, перед Господом, бо приходить Цар Слави і спитає нас, чи ми готові до зустрічі Його. І щоб нам не бути, як ті 5 дів без олії – готуймось з любов’ю та смиренням зустріти народження Христа.

В сьогоднішній день відкиньмо всі чвари і злобу та станьмо достойними християнами, які мають любов між собою та любов до Господа Ісуса Христа. Допоможімо один одному знайти своє місце в житті та підтримаймо наших рідних, знайомих – тих, хто впав духом, бо важкий час настав у нашій країні.

Подумаймо чи виконали ми вказівку Божу – бути смиренними та в покаянні? Чи може не все ми зрозуміли в житті і хочемо щось змінити для Новонародженого Месії?

Приходить на світ Бог і ми Його не зустрічаємо по Божому – воюємо одні з одними, наговорюємо один одному погане, а де наша християнська поведінка, де наша любов один до одного?

Різдво Христове - це один з головних свят християнського світу. Свято радісне, світле, з різдвяною ялинкою, подарунками, народними гуляннями, хороводами та карнавалом, урочистими богослужіннями у храмах. Це свято з глибоким корінням і традиціями, звичаями цікавими, атрибутами та особливостями, притаманними тільки цьому святу.

Мабуть, значимість такого свята, як Різдво Христове, навряд чи варто комусь доводити. Адже навіть той факт, що в більшості країн світу офіційне літочислення ведеться не як-небудь, а саме від Різдва Христового, говорить про важливість та соціальну значущість цього свята. Відзначимо, що свято Різдва шанують в усьому світі, а в Україні його любили особливо - поки не відбулися певні політичні події, які вводили мораторій на свята пов’язані з церквою. Але на сьогодні святкувати Різдво стає модним та сучасним гарним звичаєм. Колядки, вертепи – красота ненаглядна та неповторна. Ми часто вітаємо один одного та бажаємо багато всього, а головне Божого благословення. І одночасно забуваємо слова Ісуса, а саме – де вас двоє чи троє в Ім’я моє, там Я посеред вас. Будьмо завжди готові до зустрічі Христа Ісуса, а особливо в дні Різдва Його. Любім один одного братньою любов’ю та прощаймо провини ближнім і свої не робімо і тоді Господь Миру буде з нами. В колядці співається «а де в родині мирно й тихо, там ісчезає всяке лихо, а де згода процвітає – там Христос перебуває». Тому я вам всім бажаю з честю та достойно зустріти народження Ісуса і ніколи не втратити Його. Хай народжене Дитя благословить всіх нас і всю нашу неньку Україну Своєю благодаттю та віджене все погане від нас й України.

Славімо Його!

Львів Різдво Христове 2017 р.


Автор – Владика Константин (Миськів) | Переглядів: 672 | Опубліковано: 06.01.2017  

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: