Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 14.12.2018, 03:57
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Рубрики

Владика Олег (Ведмеденко)
Єпископ Волинський і Галицький


Лев Регельсон
Историк Церкви, православный богослов


Протоієрей Олександр Титов
Священик Київської громади Богоявлення Господнього


Отець Віталій Ананченко
Протоієрей Кіблярської обителі


Митрофорний протоієрей Сергій Вутянов
Настоятель Київської громади Богоявлення Господнього


Владика Константин (Миськів)
Архієпископ Львівський і Галицький.


Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

Роль Московської церкви в Україні

1

Блоги

Головна » Протоієрей Олександр Титов
Сьогоднішні(23 вересня 2018 року) читання з Євангелія надихнули мене на роздуми що обидва вони про одне, але з різних точок зору.
Господь зцілив дочку хананеянки і показав нам що Він прийшов спасти не лише обраний народ Ізраїлю, але всіх людей які увірували. Тобто він розширив коло обраного народу вказавши на головну рису що вводить будь кого у це коло. Це є віра!

 
Переглянути повністю→

09 квітня відбулася межконфесійна Хресна хода. Після закінчення ходи біля пам'ятнику Небесної Сотні, блаженнійший Святослав(Шевчук) верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церкви, звернувся з вітальним словом до учасників ходи.
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 10.04.2017

7 вересня відійшов до Господа Кіріак Темерциді, митрополит Ставропольській і Південно-Російській, голова Священного Синоду Православної Російської Церкви.  Спробувавши дізнатися більше про постать митрополита Кіріака, я натрапив на його статтю "О відродженні Євхаристії". Пропоную вам її, бо на мій погляд митрополит  піднімає найважливіші для християнина питання що до справжнього значення та змісту літургії у житті церкви як зібрання вірних.

 
Переглянути повністю→

Прийняття та виконання внесеного до Ради закону № 4844 знизить споживачам платню за електроенергію та газ у рази, та поверне у бюджет 150 - 300 млрд. гривен.
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 29.07.2016

Виступ протоієрея Олександра Титова на Громадському Радіо 13.05.16.  Волонтерство, фонд "Повернись живим", роль церкви у громадському житті.

 
Переглянути повністю→

Прийняв участь у Хресній ході організованою греко-католическою громадою Києва. Поки не можу нічого сказати крім того що Христос той самий є завжди! Думав що по іншому прийму ходу на цей раз, але всі відчуття так само як і минулого року справжні, свіжі, яскраві.
Виступ блаженнійшого Святослава по закінчені Хресної ходи. "Не будь байдужим! Байдужість вбиває."
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 25.04.2016

Ігор Брановицький, Народний герой України, нагороджений орденом Мужності ІІІ ступеня, нагрудним знаком "За оборону Донецького аеропорту", загинув, захищаючи своїх поранених побратимів в аеропорту. І коли терорист з прізвиськом "моторола" шукав, хто з них був кулеметником, Ігор рятуючи від розправи друзів, назвався кулеметником і був застрілений терористом.

Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 11.04.2016

5 апреля 2015 года мы с отцом Сергием Вутяновым приняли участие в крестном ходе, организованном греко-католической общиной Киева.

Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 06.04.2015