Вітаю Вас Гість!
Субота, 31.10.2020, 19:09
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Рубрики

Владика Олег (Ведмеденко)
Єпископ Волинський і Галицький


Лев Регельсон
Историк Церкви, православный богослов


Протоієрей Олександр Титов
Священик Київської громади Богоявлення Господнього


Отець Віталій Ананченко
Протоієрей Кіблярської обителі


Владика Сергій (Вутянов)
Єпископ Бориспільський


Владика Константин (Миськів)
Архієпископ Львівський і Галицький.


Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Блоги

Головна » Протоієрей Олександр Титов

Торкаючись давнини ми буває знаходимо підтвердження у наший сучасності.
Так у квітні 2014 року, під час перебування отця Гліба Якуніна та Льва Регельсона у Києві, ми познайомили їх з майбутнім предстоятелем нашої церкви, нині митрополитом Стефаном(Негребецький).
На той час було відомо лише про героїчний спротив Якуніна та Регельсона комуністично-кдбешній системі. Але с часом поступово розкривалися обставини життя Олександра Сергійовича Негребецького(митрополита Стефана). Ось я знайшов цікавий матеріал з архівів КДБ про боротьбу за українську мову датовану 1965 роком. Це той самий час коли разом зі священиком Миколою Ешлімананом, Якунін написав відкритого листа до патріарха Московського Алексія I, в якому стверджував, що Церква повинна бути звільнена від тотального контролю Радянської держави, той самий час коли духовне чадо Миколи Ешлимана, Лев Регельсон приймав участь у
правозахисній діяльності, спеціалізуючись, в основному, на захисту прав віруючих.

Таким чином на Майдані поєдналися дві гілки Апостольської традиції, що виникли незалежно у Росії та Україні.

"Первым выступил студент 2 курса электро-энергетического факультета Киевского политехнического института Негребецкий Александр Сергеевич, который, по заявлению одного из присутствовавших на этом собрании, утверждал, что в КПИ нет возможности разговаривать и преподавать на украинском языке, что за это якобы цепляют ярлык украинского националиста. В заключение Негребецкий предложил выступить с требованием перевода в течение 20-лет всех вузов Украины на украинский язык".

Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 13.01.2019

Сьогоднішні(23 вересня 2018 року) читання з Євангелія надихнули мене на роздуми що обидва вони про одне, але з різних точок зору.
Господь зцілив дочку хананеянки і показав нам що Він прийшов спасти не лише обраний народ Ізраїлю, але всіх людей які увірували. Тобто він розширив коло обраного народу вказавши на головну рису що вводить будь кого у це коло. Це є віра!

 
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 23.09.2018

Единой поместной церкви мешает старое мышление

 
«Допустим Филарет (Патриарх УПЦ КП – ред.) становится во главе этой церкви. Тогда к нему должны прийти поклониться обе автокефальные украинские православные церкви и греко-католики? Но сейчас между этими церквями настолько сильные противоречия, что это просто не реально», – убежден отец Александр.

Он отмечает, что почву для создания Единой поместной церкви могла бы заложить демократизация украинских православных церквей. Когда важные для прихода вопросы принимает не священник, который в свою очередь обязан выполнять указания вышестоящего церковного начальства, а по принципу соборноправия, когда все вопросы решает громада прихода.


Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 19.02.2018

09 квітня відбулася межконфесійна Хресна хода. Після закінчення ходи біля пам'ятнику Небесної Сотні, блаженнійший Святослав(Шевчук) верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церкви, звернувся з вітальним словом до учасників ходи.
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 10.04.2017

7 вересня відійшов до Господа Кіріак Темерциді, митрополит Ставропольській і Південно-Російській, голова Священного Синоду Православної Російської Церкви.  Спробувавши дізнатися більше про постать митрополита Кіріака, я натрапив на його статтю "О відродженні Євхаристії". Пропоную вам її, бо на мій погляд митрополит  піднімає найважливіші для християнина питання що до справжнього значення та змісту літургії у житті церкви як зібрання вірних.

 
Переглянути повністю→

Прийняття та виконання внесеного до Ради закону № 4844 знизить споживачам платню за електроенергію та газ у рази, та поверне у бюджет 150 - 300 млрд. гривен.
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 29.07.2016

Виступ протоієрея Олександра Титова на Громадському Радіо 13.05.16.  Волонтерство, фонд "Повернись живим", роль церкви у громадському житті.

 
Переглянути повністю→

Прийняв участь у Хресній ході організованою греко-католическою громадою Києва. Поки не можу нічого сказати крім того що Христос той самий є завжди! Думав що по іншому прийму ходу на цей раз, але всі відчуття так само як і минулого року справжні, свіжі, яскраві.
Виступ блаженнійшого Святослава по закінчені Хресної ходи. "Не будь байдужим! Байдужість вбиває."
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 25.04.2016

Ігор Брановицький, Народний герой України, нагороджений орденом Мужності ІІІ ступеня, нагрудним знаком "За оборону Донецького аеропорту", загинув, захищаючи своїх поранених побратимів в аеропорту. І коли терорист з прізвиськом "моторола" шукав, хто з них був кулеметником, Ігор рятуючи від розправи друзів, назвався кулеметником і був застрілений терористом.

Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 11.04.2016

5 апреля 2015 года мы с отцом Сергием Вутяновым приняли участие в крестном ходе, организованном греко-католической общиной Киева.

Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 06.04.2015