Вітаю Вас Гість!
Субота, 31.10.2020, 17:33
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Рубрики

Владика Олег (Ведмеденко)
Єпископ Волинський і Галицький


Лев Регельсон
Историк Церкви, православный богослов


Протоієрей Олександр Титов
Священик Київської громади Богоявлення Господнього


Отець Віталій Ананченко
Протоієрей Кіблярської обителі


Владика Сергій (Вутянов)
Єпископ Бориспільський


Владика Константин (Миськів)
Архієпископ Львівський і Галицький.


Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Блоги

Головна » Владика Сергій (Вутянов)
Щороку вже два тисячоліття у ці дні освячується водна стихія, один з першоелементів життя і планетарного і людського організму. І ми маємо знов можливість у ці дні не просто відбути церковний обряд, а якомога більш свідомо, з підготовленим серцем і розумом долучитись і прийняти у свою душу це велике свято.
 
 
Переглянути повністю→

Автор – Владика Сергій (Вутянов) | Дата: 18.01.2017

Нещодавно мені до рук потрапила викладка міркувань одного добродія N. стосовно того, як нам підняти рівень духовності у суспільстві, якими шляхами знайти і застосувати духовний лік від численних хвороб, що заволоділи душею народу та окремих людей. Автор констатує, і тут з ним можна погодитись, що суспільство духовно хворе і потребує допомоги.
Але що пропонує автор? Всім служителям Церкви опанувати фах екзорциста і запровадити тотальне вигнання злих духів-бісів з людей, які є одержимими і якими наповнене суспільство. Також здобути і використовувати для цієї цілі інші дари, якими наділяв Христос своїх послідовників: чудотворення, пророцтва, зцілень, вміння помножувати продукти, воскрешати з мертвих тощо.
На моє глибоке переконання, головним знаряддям і шляхом наближення до Бога, як дві тисячі років тому так і тепер, є не екзорцизм та чудотворення, а правдиве та глибоке покаяння. Отож використовуймо благословенний час Посту, та й будь яку нагоду, щоб приносити «Достойні плоди покаяння».

Переглянути повністю→

Автор – Владика Сергій (Вутянов) | Дата: 23.04.2016