Вітаю Вас Гість!
Середа, 18.09.2019, 11:54
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Головна » Новини  
Київська Митрополія АПЦ закликає молитися за Україну
Цієї неділі, 8 грудня, Київська Митрополія Апостольської Православної Церкви закликає всіх мирян та духовенство піднести свої молитви до Бога за український народ та державу. 

З благословення Митрополита Київського і всієї України Олега (Ведмеденка), 8 грудня оголошено днем молитви за Україну.

Молитва за український народ

Всемогутній Боже і Царю Всесвіту, Спасителю наш, Ісусе Христе, що всім серцем любиш увесь людський рід, і своїм безмежним промислом опікуєшся кожним народом зосібна! Споглянь милосердно на наш український народ у цей важкий для нього час...

Прости нам всі провини наші, знищ всі злі нахили, і зміцни уподоби добрі; змилосердься над нами у всіх наших потребах. Борони нас перед усякою кривдою й несправедливістю ворогів як зовнішніх, так і внутрішніх. Злий на нас Твоє щедре благословення. 

Благаємо Тебе, наш Боже, про особливу опіку і поміч для нашого народу, щоб серед усіх переживань і спокус з боку світу, диявола і його слуг, він міг зберегти небесне світло віри, перемогти наполегливістю в добрі всякі труднощі, і завжди належати до благословенного Твого Божого Царства, і тут, на цім світі, і в Небесній Батьківщині. 

Дай нам ласку, щоб ми всі до одного, злучені єдністю віри і союзом любові під Твоїм проводом, і проводом Святої Церкви Православної, йшли завжди дорогами правди і справедливості, любові та спасіння. Пошли українському народові святих, великих Своїх слуг, щоб прикладом і словом були його мудрими провідниками у всіх царинах народного, суспільного й громадського життя.

Провідникам нашого народу дай Світло Твоєї Премудрості з Неба, дай йому численне, добре та святе духовенство! Заопікуйся його молоддю, щоб не стратила ласки Святого Хрещення, любові й відданості Україні, козацькій спадщині наших дідів. 

Благослови всі наші родини, щоби батьки були зразковими й ревними християнами, а матері визначались мудрістю, вірою та дбайливістю. Заохоти багатьох із нашого народу до життя досконалішого, до святості. Поклич багатьох у кожному поколінні до геройських жертв за справи Церкви й народу. 

Просвіти всіх нас, нахили всі серця, щоб усі якнайліпше пізнавали й цінували Святу Православну Віру і, визнаючи її, почували себе щасливими, стояли в ній непохитно, хоч би треба було понести й мученицьку смерть, та й щоб по законам Святої Віри уладжували своє життя. 

Благослови також і дочасне добро нашого народу. Дай йому волю, щоб він міг вільно розвивати свої природні, Тобою дані сили. Обдаруй його правдивою, незіпсованою освітою. Благослови його працю на всіх ділянках життя та благослови всіх і все, щоб наш народ, живучи мирно та щасливо, міг добре Тобі служити, а з Твоєю поміччю одержати Вічну Небесну Батьківщину.

А ти, Пресвята Богородице, Мати і Царице України, Святий Архангеле Михаїле і ви всі, Покровителі українського народу, опікуйтеся завжди цим народом, щоб він став народом святим, щоб сповнив свою Божу місію, щоб спричинився до світлого добра людського роду, щоб був поміччю й потіхою Святої Христової Церкви та щоб приносив Вічному Цареві безперестанну славу, честь і шану на віки вічні. Амінь.
Опубліковано: 05.12.2013 | Рубрика: Новини | Переглядів: 1178
Всього коментарів: 1
2
1 Zak   (05.12.2013 15:48)
Мы молимся за народ Украины. Приход АПЦ в Израиле .

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: