Вітаю Вас Гість!
Середа, 12.08.2020, 14:16
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Рубрики

Владика Олег (Ведмеденко)
Єпископ Волинський і Галицький


Лев Регельсон
Историк Церкви, православный богослов


Протоієрей Олександр Титов
Священик Київської громади Богоявлення Господнього


Отець Віталій Ананченко
Протоієрей Кіблярської обителі


Владика Сергій (Вутянов)
Єпископ Бориспільський


Владика Константин (Миськів)
Архієпископ Львівський і Галицький.


Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Блоги

Головна » Блоги » Владика Константин (Миськів)  
Великодне послання 2020

ВЕЛИКОДНЄ ПОСЛАННЯ
 
Дорогі у Христі брати і сестри!
Христос воскрес!
В ці благодатні, але сумні для людства дні, коли Церква святкує найвеличніший празник - Воскресіння Христове, щиро вітаю вас з Пасхою Христовою і запрошую ангелів та людей, небо і землю, увесь світ видимий і невидимий з'єднатися у прославі воскреслого Господа. Щиро бажаю, щоб ця світла і всеперемагаюча радість вщерть наповнила сьогодні наші серця та перемогла пандемію короно вірусу. Короно вірус не просте слово. воно складається з двох слів, а саме корона і вірус. Корона означає над чимось, в даний час над вірусом та людськими можливостями, які відступили від Творця світу та нехтують Його вказівками, а саме, любіть один одного любов’ю відданою, а не скритою та підлою. В сьогоднішній день можна спостерігати тільки ненависть один до одного та розпусту. Людство відкинуло Бога. Повторяється старозавітній час, коли Бог карав людство і спасались тільки віруючі правдиво і віддано в Бога. Можна згадати Лота і його родину. Те саме твориться і сьогодні. Немає віри і відданості Богу Творцеві, а є віра в земне та тлінне. Бог знає, що творить і перечити та перекручувати Боже Письмо та Закони Божі недоцільно, бо Бог довготерпеливий і многомилостивий. Але основне люди забули, що Бог за добро нагороджує, а за зло карає. Говорить Господь, що все проститься, тільки хула на Духа Святого не проститься.
Подивімося, що робиться на релігійному ґрунті. Одне одного не визнає та готове втопити в ложці води. Хіба це християнство? Хіба так вчив Христос? Чи можливо в церковних канонах написано так? Ні всюди пише про любов до Бога та один до одного. Де вас двоє чи троє в ім’я Моє, там Я посеред вас. Дав Господь можливість молитись, відвідувати храми, тож робімо так, як каже Бог, а не перекручуймо волю та науку Божу, бо не все нам можна. Бог дав нам волю та розум. Волю для того, щоб робити те чи інше, а розум для того, щоб проконтролювати наші дії. Тож використовуймо волю і розум за призначенням, а не розкидаймося Дарами Божими.
Хотілося б донести добру новину у кожну вашу оселю, до всіх родин нашої єпархії та поза її межами, побажати, щоб чисті почуття торжества і перемоги наповнили кожну християнську душу, сьогодні скорботну і утиснену, таку, що потребує милості і допомоги Божої, адже "Христос Воскрес – радість вічна". Воскресіння Христове дарує нам віру, сильнішу за земні страждання. Воно дає нам силу перемагати їх, бо радість Воскресіння Христового для всіх християн є джерелом світла, миру, любові, мужності й сили.
Сьогодні маємо нагоду подумати над тим, скільки Своїх дарів роздає Господь протягом нашого життя! І все це — предмет і привід для радості. Якщо ми молоді та енергійні, то дякуймо Богові і радіймо, особливо тоді, коли живемо в чистоті, довір’ї та відданості Творцеві; радіймо від успіхів у навчанні та роботі. Втішаймось нашими здобутками, як у сімейному, так і в Богу посвяченому житті, адже Христос є основою і ціллю нашого буття. З Христом радіймо у мудрій і чистій старості. Радіймо, коли ми прощаємо наших кривдників; щиро молимось та маємо нагоду часто відвідувати Божий храм. Радіймо від зустрічі з людьми, від усвідомлення великого дару жити і вірити. Відчуття духовної радості від Воскресіння додає нам сили у земній мандрівці, служить незмінним джерелом надії на вічне і щасливе життя з Христом.
Христове воскресіння чинить нас нездоланними для всіх спокус та гріхів. Ми непереможні, доки живемо з Христом і в Христі, доки керуємося святим Євангелієм і заповідями Божими, доки маємо Церкву, як найвищу помічницю у справі нашого спасіння.
Пасха Христова — це дар божественної любові, який ми повинні нести у світ і свідчити про істину Воскресіння. Це священна місія кожного християнина, всієї Церкви Христової, особливо це стосується тих, хто згідно зі своїм покликанням, отримав від Христа завдання іти і навчати всі народи, хрестячи усіх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Ми усі, дорогі у Христі, котрі хрещені Його ім’ям, є співпрацівниками Божими на Його ниві, і від нашої життєвої позиції залежить стан духовного клімату в нашому серці, в наших родинах, в суспільстві і державі. Тож відважно проповідуймо своїм життям Воскреслого Христа, несімо свої особисті хрести без страху і розчарування, пам'ятаючи слова Христа Спасителя: "Ось Я з вами по всі дні вашого життя". Радіймо і веселімося, відкиньмо страх і сміливо рушаймо за ангельським наказом, як апостоли і праведні жінки-мироносиці, звіщаючи світові величну новину, що Христос воскрес! Благодать Воскреслого Господа нашого Ісуса Христа і любов Бога і Отця і причастя Святого Духа нехай буде з усіма вами. Амінь.
Воістину воскрес!
Константин, Архієпископ Львівський і Галицький
Львів
Паска Господня 2020 рік.


Автор – Владика Константин (Миськів) | Переглядів: 250 | Опубліковано: 13.04.2020  

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *: