Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 03.05.2024, 21:12
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Рубрики

Владика Олег (Ведмеденко)
Єпископ Волинський і Галицький


Лев Регельсон
Историк Церкви, православный богослов


Протоієрей Олександр Титов
Священик Київської громади Богоявлення Господнього


Отець Віталій Ананченко
Протоієрей Кіблярської обителі


Владика Сергій (Вутянов)
Єпископ Бориспільський


Владика Константин (Миськів)
Архієпископ Львівський і Галицький.


Пошук на сайті

Посилання



Слово Митрополита

Стефан, митрополит Киевський та всій України

По гарячих слідах 3 ...

Блоги

Великоднє послання Константина, Архієпископа Львівського і Галицького
Переглянути повністю→

Архієпископ Львівській та Галицький Константин співслужив на Пасху з митрополитом Олегом.
Переглянути повністю→

Торкаючись давнини ми буває знаходимо підтвердження у наший сучасності.
Так у квітні 2014 року, під час перебування отця Гліба Якуніна та Льва Регельсона у Києві, ми познайомили їх з майбутнім предстоятелем нашої церкви, нині митрополитом Стефаном(Негребецький).
На той час було відомо лише про героїчний спротив Якуніна та Регельсона комуністично-кдбешній системі. Але с часом поступово розкривалися обставини життя Олександра Сергійовича Негребецького(митрополита Стефана). Ось я знайшов цікавий матеріал з архівів КДБ про боротьбу за українську мову датовану 1965 роком. Це той самий час коли разом зі священиком Миколою Ешлімананом, Якунін написав відкритого листа до патріарха Московського Алексія I, в якому стверджував, що Церква повинна бути звільнена від тотального контролю Радянської держави, той самий час коли духовне чадо Миколи Ешлимана, Лев Регельсон приймав участь у
правозахисній діяльності, спеціалізуючись, в основному, на захисту прав віруючих.

Таким чином на Майдані поєдналися дві гілки Апостольської традиції, що виникли незалежно у Росії та Україні.

"Первым выступил студент 2 курса электро-энергетического факультета Киевского политехнического института Негребецкий Александр Сергеевич, который, по заявлению одного из присутствовавших на этом собрании, утверждал, что в КПИ нет возможности разговаривать и преподавать на украинском языке, что за это якобы цепляют ярлык украинского националиста. В заключение Негребецкий предложил выступить с требованием перевода в течение 20-лет всех вузов Украины на украинский язык".

Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 13.01.2019

Рождество и Халкидонский Догмат

"РОЖДЕННЫЙ СВЫШЕ"– означает "усыновленный". Но это не значит, что человек от этого перестал быть тварным существом. Обоженный человек – тварное существо, регулярно посещаемое Духом Божиим, о Котором сказано: "Не знаешь, откуда приходит и куда уходит". Такое посещение активно воздействует на человеческую природу, но затем Дух на время покидает человека, чтобы происшедшие в нем изменения закрепились, и чтобы не возникло иллюзии "превращения в Бога" или "слияния природ".


Переглянути повністю→

Автор – Лев Регельсон | Дата: 03.01.2019

Сьогоднішні(23 вересня 2018 року) читання з Євангелія надихнули мене на роздуми що обидва вони про одне, але з різних точок зору.
Господь зцілив дочку хананеянки і показав нам що Він прийшов спасти не лише обраний народ Ізраїлю, але всіх людей які увірували. Тобто він розширив коло обраного народу вказавши на головну рису що вводить будь кого у це коло. Це є віра!

 
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 23.09.2018

Единой поместной церкви мешает старое мышление

 
«Допустим Филарет (Патриарх УПЦ КП – ред.) становится во главе этой церкви. Тогда к нему должны прийти поклониться обе автокефальные украинские православные церкви и греко-католики? Но сейчас между этими церквями настолько сильные противоречия, что это просто не реально», – убежден отец Александр.

Он отмечает, что почву для создания Единой поместной церкви могла бы заложить демократизация украинских православных церквей. Когда важные для прихода вопросы принимает не священник, который в свою очередь обязан выполнять указания вышестоящего церковного начальства, а по принципу соборноправия, когда все вопросы решает громада прихода.


Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 19.02.2018

Игумен Ватопедского монастыря на Афоне архимандрит Ефрем заявил в обращении к украинцам: "Раскол режет, как ножницами, и тот, кто ушел в раскол, должен понять - он уже вне лона Церкви".
Это утверждение игумена Ефрема, для многих православных выражающее как бы некий новое дополнение к Никео-Цареградскому Символу Веры, в действительности глубоко противоречит нашей вере в ЕДИНУЮ, СВЯТУЮ, СОБОРНУЮ и АПОСТОЛЬСКУЮ ЦЕРКОВЬ.


Переглянути повністю→

Автор – Лев Регельсон | Дата: 17.12.2017

Цими днями виповниться півроку як відійшов до Господа Його вірний і самовідданий слуга протоієрей Гліб Якунін, відомий як правозахисник, політик, дисидент, невтомний борець з духовним нечестям, в’язень сумління та публіцист, один з засновників та секретар Синоду Апостольської Православної Церкви.          


Переглянути повністю→

Автор – Владика Сергій (Вутянов) | Дата: 12.06.2017

Великоднє Послання Архієпископа Львівського і Галицького Константина.
Переглянути повністю→

Автор – Владика Константин (Миськів) | Дата: 11.04.2017

09 квітня відбулася межконфесійна Хресна хода. Після закінчення ходи біля пам'ятнику Небесної Сотні, блаженнійший Святослав(Шевчук) верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церкви, звернувся з вітальним словом до учасників ходи.
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 10.04.2017

1 2 3 ... 6 7 »