Вітаю Вас Гість!
Четвер, 27.07.2017, 20:43
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Рубрики

Владика Олег (Ведмеденко)
Єпископ Волинський і Галицький


Лев Регельсон
Историк Церкви, православный богослов


Протоієрей Олександр Титов
Священик Київської громади Богоявлення Господнього


Отець Віталій Ананченко
Протоієрей Кіблярської обителі


Митрофорний протоієрей Сергій Вутянов
Настоятель Київської громади Богоявлення Господнього


Владика Константин (Миськів)
Архієпископ Львівський і Галицький.


Пошук на сайті

ПосиланняСлово Митрополита

Стефан митрополит Киевський та всій України

Роль Московської церкви в Україні

2

Блоги

Великоднє Послання Архієпископа Львівського і Галицького Константина.
Переглянути повністю→

Автор – Владика Константин (Миськів) | Дата: 11.04.2017

09 квітня відбулася межконфесійна Хресна хода. Після закінчення ходи біля пам'ятнику Небесної Сотні, блаженнійший Святослав(Шевчук) верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церкви, звернувся з вітальним словом до учасників ходи.
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 10.04.2017

Щороку вже два тисячоліття у ці дні освячується водна стихія, один з першоелементів життя і планетарного і людського організму. І ми маємо знов можливість у ці дні не просто відбути церковний обряд, а якомога більш свідомо, з підготовленим серцем і розумом долучитись і прийняти у свою душу це велике свято.
 
 
Переглянути повністю→

Різдвяне послання Високопреосвященнійшого Константина Архієпископа Львівського й Галицького.

Христос рождається! Славімо Його! Львів Різдво Христове 2017 р.


Переглянути повністю→

Автор – Владика Константин (Миськів) | Дата: 06.01.2017

7 вересня відійшов до Господа Кіріак Темерциді, митрополит Ставропольській і Південно-Російській, голова Священного Синоду Православної Російської Церкви.  Спробувавши дізнатися більше про постать митрополита Кіріака, я натрапив на його статтю "О відродженні Євхаристії". Пропоную вам її, бо на мій погляд митрополит  піднімає найважливіші для християнина питання що до справжнього значення та змісту літургії у житті церкви як зібрання вірних.

 
Переглянути повністю→

Прийняття та виконання внесеного до Ради закону № 4844 знизить споживачам платню за електроенергію та газ у рази, та поверне у бюджет 150 - 300 млрд. гривен.
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 29.07.2016

Виступ протоієрея Олександра Титова на Громадському Радіо 13.05.16.  Волонтерство, фонд "Вернись живим", роль церкви у громадському житті.

 
Переглянути повністю→

Великодне послання владики Константина (Миськів) архієпископа Львівського і Галицького
Переглянути повністю→

Автор – Владика Константин (Миськів) | Дата: 06.05.2016

Прийняв участь у Хресній ході організованою греко-католическою громадою Києва. Поки не можу нічого сказати крім того що Христос той самий є завжди! Думав що по іншому прийму ходу на цей раз, але всі відчуття так само як і минулого року справжні, свіжі, яскраві.
Виступ блаженнійшого Святослава по закінчені Хресної ходи. "Не будь байдужим! Байдужість вбиває."
Переглянути повністю→

Автор – Протоієрей Олександр Титов | Дата: 25.04.2016

Нещодавно мені до рук потрапила викладка міркувань одного добродія N. стосовно того, як нам підняти рівень духовності у суспільстві, якими шляхами знайти і застосувати духовний лік від численних хвороб, що заволоділи душею народу та окремих людей. Автор констатує, і тут з ним можна погодитись, що суспільство духовно хворе і потребує допомоги.
Але що пропонує автор? Всім служителям Церкви опанувати фах екзорциста і запровадити тотальне вигнання злих духів-бісів з людей, які є одержимими і якими наповнене суспільство. Також здобути і використовувати для цієї цілі інші дари, якими наділяв Христос своїх послідовників: чудотворення, пророцтва, зцілень, вміння помножувати продукти, воскрешати з мертвих тощо.
На моє глибоке переконання, головним знаряддям і шляхом наближення до Бога, як дві тисячі років тому так і тепер, є не екзорцизм та чудотворення, а правдиве та глибоке покаяння. Отож використовуймо благословенний час Посту, та й будь яку нагоду, щоб приносити «Достойні плоди покаяння».

Переглянути повністю→

1 2 3 ... 14 15 »